روغن ولک  امولسیون شونده %80  ایرامون
روغن ولک  امولسیون شونده %80  ایرامون

روغن ولک امولسیون شونده %80 ایرامون

Emulsifiable oil 80%
برند: iramon

بررسی اجمالی

روغن امولسیون شونده 80% ولک ایرامون با فرمولاسیون غلیظ بصورت استاندارد حاوی 80 درصد پارافین و 18 درصد آب و 2 درصد امولسیفایر می‌باشد به عنوان  حشره کش و کنه کش با اثر تخم‌کشی، علف‌کشی تماسی از گروه آلفاتیک هیدروکربن است که جهت کنترل و کاهش خسارت آفاتی مانند شپشک‌ها، شته‌ها، کنه‌ها مورد استفاده قرار میگیرد و با پوشش سطح بدن حشرات و تخم‌ها و بستن منافذ حیاتی آن‌ها از خسارت جلوگیری می‌کند.مبارزه پیش بهاره و بهاره و تابستانه با شپشکها و بعضی از کنه ها برای همراهی بعضی از سموم به عنوان همراهی کننده (Adjuvant) بصورت محلول پاشی پس از سپری شدن اوج سرمای زمستان و قبل از بیداری درختان از موارد مصرف روغن ولک می باشـد.یکی از مزایای روغـن نسـبت بـه حشـره کشها کم خطر بودن آن برای انسان است به طوریکه باقیمانده سم بر روی محصولات ب...
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: در انبار
94,000تومان

روغن امولسیون شونده 80% ولک ایرامون با فرمولاسیون غلیظ بصورت استاندارد حاوی 80 درصد پارافین و 18 درصد آب و 2 درصد امولسیفایر می‌باشد به عنوان  حشره کش و کنه کش با اثر تخم‌کشی، علف‌کشی تماسی از گروه آلفاتیک هیدروکربن است که جهت کنترل و کاهش خسارت آفاتی مانند شپشک‌ها، شته‌ها، کنه‌ها مورد استفاده قرار میگیرد و با پوشش سطح بدن حشرات و تخم‌ها و بستن منافذ حیاتی آن‌ها از خسارت جلوگیری می‌کند.

مبارزه پیش بهاره و بهاره و تابستانه با شپشکها و بعضی از کنه ها برای همراهی بعضی از سموم به عنوان همراهی کننده (Adjuvant) بصورت محلول پاشی پس از سپری شدن اوج سرمای زمستان و قبل از بیداری درختان از موارد مصرف روغن ولک می باشـد.

یکی از مزایای روغـن نسـبت بـه حشـره کشها کم خطر بودن آن برای انسان است به طوریکه باقیمانده سم بر روی محصولات برای انسان خطرناک نمی باشد. روغن سمیتی برای پرندگان و حشرات مفید ندارد ولی ماهی ها و زنبورهای عسل تا حدی بـه این سم حساس هسـتند.

نکتـه بسـیار مهم در مصرف روغن ولک مد نظر قرار دادن درجـه سولفوناسـیون می‌باشد، به طوریکه روغنهای ولک با درجه سولفوناسیون ۶۵ تـا ۷۵ درصد جهت سمپاشی زمستانه و روغن ولک با درجه سولفوناســیون ۸۵ تا ۹۵ درصد جهت کنترل تابستانه آفات مصرف می‌شـوند.

همچنین این روغن امولسیون شونده 80% مایعی بسیار سبک است، لذا بهتر است برای نحوه و میزان استفاده با کارشناس مشورت کنید.

ولک ایرامون با ایجاد قشر روغنی نازک غیر قابل نفوذ روی بدن حشرات و نیز تخم آنها از طریق بستن منافذ تنفسی باعث خفه شدن تخم، لارو و حشره نابالغ حشرات و کنه‌ها میشود و به همین طریق باعث از بین رفتن حشرات بالغ می‌گردد و بنابراین جهت نتیجه مطلوب، سمپاشی باید بطور کامل باعث پوشاندن سطح بدن حشرات گردد.

میزان مصرف: روغن ولک در مقداری آب کاملا حل شده و این محلول در مخزن سم پاش تا نیمه آب ریخته شده و در حالی که مخزن بهم زده می‌شود بقیه آب لازم به آن اضافه می‌شود. همزن مخزن سمپاش باید در حین تهیه محلول و سمپاشی کار کند و سـپس اقدام بـه سمپاشی شود.

دوره کارنس: فاصله آخرین روغن پاشی تا برداشت محصول 3 تا 4 هفته است.

زمان مصرف: به محض رسیدن به آستانه زیان، اقتصادی است. هرگز روغن ولک بدون رقیق کردن با آب مصرف نشـود. حداقل زمان یک ماه بین مصرف روغن و سموم گوگردی باید رعایت گردد. اگر احتمال یخبندان داده می‌شود از روغن پاشی اجتناب گردد.


این محصول در بسته بندی‌های یک لیتری بطری ،پنج لیتری بطری ، بیست لیتری سطل و بیست لیتری گالن توزیع می‌شود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی