کود مایع کلات منگنز یک لیتری نهان اکسیر
کود مایع کلات منگنز یک لیتری نهان اکسیر

کود مایع کلات منگنز یک لیتری نهان اکسیر

Relanex Manganese chelated Fertilizer
برند: NAHAN EXIR

بررسی اجمالی

منگنز  از عناصر کم مصرف ولی ضروری  گیاهان است که برای تولید کلروفیل ضروری می‌باشد همین موضوع اهمیت منگنر در فرایند فتوسنتز را به خوبی نشان می‌دهد. منگنز در گیاهان سبب تسریع و بهبود در جوانه زنی و همچنین تسریع در رسیدن میوه شده و نقش مکمل را برای جذب  کلسیم و فسفر در گیاهان را دارد. منگنز عنصری مهم و لازم در تشکیل بذر و پر کردن مغز درختانی مانند پسته و گردو می‌باشد.جذب منگنز نیز مانند سایر عناصر ریز مغذی در خاک‌های قلیایی به شدت کاهش یافته که این مورد لزوم استفاده از عنصر منگنز به فرم کلاته را بیش از پیش نشان می‌دهد.کلات منگنز نهان اکسیر با توجه به فرمولاسیون جدید و ویژه خود کاملا مناسب اقلیم و خاک‌های ایران بوده و می‌تواند عنصر منگنز را در پی اچ های بالای خاک‌های ایران به صورت پایدار  و محلول به ریشه گیاهان رسانده  و کمبود این عنصر را در گیاهان برطرف نماید. همچنین به دلیل نوع ماده کلات کننده استفاده شده در آن قابلیت جذب بالا،هم به صورت محلول پاشی و هم در آب آبیاری را دارا می‌باشد. 
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: در انبار
256,500تومان

منگنز  از عناصر کم مصرف ولی ضروری  گیاهان است که برای تولید کلروفیل ضروری می‌باشد همین موضوع اهمیت منگنر در فرایند فتوسنتز را به خوبی نشان می‌دهد. منگنز در گیاهان سبب تسریع و بهبود در جوانه زنی و همچنین تسریع در رسیدن میوه شده و نقش مکمل را برای جذب  کلسیم و فسفر در گیاهان را دارد. منگنز عنصری مهم و لازم در تشکیل بذر و پر کردن مغز درختانی مانند پسته و گردو می‌باشد.جذب منگنز نیز مانند سایر عناصر ریز مغذی در خاک‌های قلیایی به شدت کاهش یافته که این مورد لزوم استفاده از عنصر منگنز به فرم کلاته را بیش از پیش نشان می‌دهد.

کلات منگنز نهان اکسیر با توجه به فرمولاسیون جدید و ویژه خود کاملا مناسب اقلیم و خاک‌های ایران بوده و می‌تواند عنصر منگنز را در پی اچ های بالای خاک‌های ایران به صورت پایدار  و محلول به ریشه گیاهان رسانده  و کمبود این عنصر را در گیاهان برطرف نماید. همچنین به دلیل نوع ماده کلات کننده استفاده شده در آن قابلیت جذب بالا،هم به صورت محلول پاشی و هم در آب آبیاری را دارا می‌باشد. 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی