کود مایع کلات مس یک لیتری نهان اکسیر
کود مایع کلات مس یک لیتری نهان اکسیر

کود مایع کلات مس یک لیتری نهان اکسیر

Relanex copper chelated Fertilizer
برند: NAHAN EXIR

بررسی اجمالی

عنصر مس نقش موثری در فعالیت‌های آنزیمی گیاه و تشکیل کلروفیل داشته و به همین دلیل عنصری ضروری در فرایند فتوسنتز و تنفس گیاهان می‌باشد. این عنصر در رنگ پذیری، عطر و طعم میوه نقش اساسی دارد. کمبود مس باعث تغییر شکل و حالت برگ گیاهان و ایجاد غده‌هایی درون ساقه گیاهان شده  و همچنین باعث ترک خوردن پوست میوه‌ها و خروج شیره آنان شود.  مس در خاک‌های قلیایی به فرم هیدروکسید  و غیرقابل جذب برای گیاهان در آمده و از دسترس ریشه‌ها خارج می‌شود.کلات مس نهان اکسیر با توجه به فرمولاسیون جدید و ویژه خود کاملا مناسب اقلیم  و خاک قلیایی ایران بوده و می‌تواند عنصر مس را در پی اچ‌های بالای خاک‌های ایران به صورت پایدار و محلول به ریشه گیاهان رسانده  و کمبود این عنصر را در ریشه گیاهان برطرف نماید.  همچنین به دلیل نوع ماده کلات کننده استفاده شده در آن، قابلیت جذب بالا، هم به صورت محلول پاشی و هم در آب اّبیاری را دارا می‌باشد.
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: در انبار
305,500تومان

عنصر مس نقش موثری در فعالیت‌های آنزیمی گیاه و تشکیل کلروفیل داشته و به همین دلیل عنصری ضروری در فرایند فتوسنتز و تنفس گیاهان می‌باشد. این عنصر در رنگ پذیری، عطر و طعم میوه نقش اساسی دارد. کمبود مس باعث تغییر شکل و حالت برگ گیاهان و ایجاد غده‌هایی درون ساقه گیاهان شده  و همچنین باعث ترک خوردن پوست میوه‌ها و خروج شیره آنان شود.  مس در خاک‌های قلیایی به فرم هیدروکسید  و غیرقابل جذب برای گیاهان در آمده و از دسترس ریشه‌ها خارج می‌شود.

کلات مس نهان اکسیر با توجه به فرمولاسیون جدید و ویژه خود کاملا مناسب اقلیم  و خاک قلیایی ایران بوده و می‌تواند عنصر مس را در پی اچ‌های بالای خاک‌های ایران به صورت پایدار و محلول به ریشه گیاهان رسانده  و کمبود این عنصر را در ریشه گیاهان برطرف نماید.  همچنین به دلیل نوع ماده کلات کننده استفاده شده در آن، قابلیت جذب بالا، هم به صورت محلول پاشی و هم در آب اّبیاری را دارا می‌باشد.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی