کود مایع کلات منیزیم یک لیتری نهان اکسیر
کود مایع کلات منیزیم یک لیتری نهان اکسیر

کود مایع کلات منیزیم یک لیتری نهان اکسیر

Relanex Mangnesium chelated Fertilizer
برند: NAHAN EXIR

بررسی اجمالی

کلروفیل در گیاهان وظیفه فتوسنتز را بر عهده دارد و منیزیم تنها جزء معدنی مولکول کلروفیل و به عبارتی هسته مرکزی آن می‌باشد. در نتیجه کمبود منیزیم باعث زرد شدن برگ گیاهان می‌شود. منیزیم نقش مکملی و هم افزا در فرایند جذب فسفر داشته و همچنین در تولید هیدروکربن‌ها و مواد قندی موثر می‌باشد. کلات منیزیم نهان اکسیر با فرمولاسیون ویژه خوب علاوه بر جذب از طریق ریشه ، از طریق محلول پاشی روی برگ قابل جذب بوده و می‌تواند کمبود عنصر منیزیم در گیاهان را به بهترین شکل ممکن برطرف نماید. از این محصول می‌توان  در کشت هیدروپونیک نیز استفاده نمود.
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: در انبار
252,000تومان

کلروفیل در گیاهان وظیفه فتوسنتز را بر عهده دارد و منیزیم تنها جزء معدنی مولکول کلروفیل و به عبارتی هسته مرکزی آن می‌باشد. در نتیجه کمبود منیزیم باعث زرد شدن برگ گیاهان می‌شود. منیزیم نقش مکملی و هم افزا در فرایند جذب فسفر داشته و همچنین در تولید هیدروکربن‌ها و مواد قندی موثر می‌باشد. 

کلات منیزیم نهان اکسیر با فرمولاسیون ویژه خوب علاوه بر جذب از طریق ریشه ، از طریق محلول پاشی روی برگ قابل جذب بوده و می‌تواند کمبود عنصر منیزیم در گیاهان را به بهترین شکل ممکن برطرف نماید. از این محصول می‌توان  در کشت هیدروپونیک نیز استفاده نمود.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی