کود مایع کلات بور یک لیتری نهان اکسیر
کود مایع کلات بور یک لیتری نهان اکسیر

کود مایع کلات بور یک لیتری نهان اکسیر

Relanex Boron Complex Fertilizer
برند: NAHAN EXIR

بررسی اجمالی

عنصر بور از اجزا دیواره سلولی گیاهان و عنصری مهم در ساختارهای تولید مثلی  گیاهان است. بور نقش اساسی در تشکیل گرده کامل،گرده افشانی و تنظیم دانه داشته و باعث افزایش نرخ تبدیل گل به میوه می‌شود. کمبود در گیاهان باعث کاهش تعداد گل ، پوسیدگی داخل میوه، ترک‌های روی میوه، پوسیدگی ریشه و ... می‌شود. محلول بور نهان اکسیر با توجه به نوع فرمولاسیون ویژه خود علاوه بر جذب از طریق ریشه، توسط برگ نیز به خوبی قابل جذب بوده  با استفاده از آن می‌توانید علاوه بر افزایش نرخ تبدیل گل به میوه، میوه‌های سالم نیز تولید نمایید. از این محصول  می‌توان در کشت‌های هیدوپونیک نیز استفاده نمود.
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: در انبار
268,000تومان

عنصر بور از اجزا دیواره سلولی گیاهان و عنصری مهم در ساختارهای تولید مثلی  گیاهان است. بور نقش اساسی در تشکیل گرده کامل،گرده افشانی و تنظیم دانه داشته و باعث افزایش نرخ تبدیل گل به میوه می‌شود. کمبود در گیاهان باعث کاهش تعداد گل ، پوسیدگی داخل میوه، ترک‌های روی میوه، پوسیدگی ریشه و ... می‌شود.

محلول بور نهان اکسیر با توجه به نوع فرمولاسیون ویژه خود علاوه بر جذب از طریق ریشه، توسط برگ نیز به خوبی قابل جذب بوده  با استفاده از آن می‌توانید علاوه بر افزایش نرخ تبدیل گل به میوه، میوه‌های سالم نیز تولید نمایید. از این محصول  می‌توان در کشت‌های هیدوپونیک نیز استفاده نمود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی