کود مایع کلسی بور یک  لیتری نهان اکسیر
کود مایع کلسی بور یک  لیتری نهان اکسیر

کود مایع کلسی بور یک لیتری نهان اکسیر

Relanex Calcium chelated Boron Complex Fertilizer
برند: NAHAN EXIR

بررسی اجمالی

کلسیم  یکی از عناصر مهم و باعث استحکام  دایواره سلولی  بوده و تاثیر مستقیم در فرایند تقسیم سلولی داشته و با کنترل  این فرایند و استحکام دیواره سلولی باعث افزایش انبارداری میوه و محصولات تولیدی گیاهان می‌شود. همچنین عنصر بور ازاجزا دیواره سلولی گیاهان و عصری مهم در ساختارهای تولید مثلی گیاهان است. ترکیب این دو عنصر در این محصول باعث ایجاد اثر هم افزایی در جذب هر یک از این عناصر می‌شود.  کود مایع بور نهان اکسیر با توجه به نوع فرمولاسیون ویژه خود علاوه بر جذب از طریق ریشه، توسط برگ نیز به خوبی قابل جذب بوده و با استفاده از آن می‌توانید  علاوه بر افزایش نرخ تبدیل گل به میوه ، میوه‌های سالم نیز تولید نمایید. از این محصول می‌توان در کشت‌های هدیروپونیک نیز استفاده نمود.
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
262,500تومان

کلسیم  یکی از عناصر مهم و باعث استحکام  دایواره سلولی  بوده و تاثیر مستقیم در فرایند تقسیم سلولی داشته و با کنترل  این فرایند و استحکام دیواره سلولی باعث افزایش انبارداری میوه و محصولات تولیدی گیاهان می‌شود. همچنین عنصر بور ازاجزا دیواره سلولی گیاهان و عصری مهم در ساختارهای تولید مثلی گیاهان است. ترکیب این دو عنصر در این محصول باعث ایجاد اثر هم افزایی در جذب هر یک از این عناصر می‌شود.  

کود مایع بور نهان اکسیر با توجه به نوع فرمولاسیون ویژه خود علاوه بر جذب از طریق ریشه، توسط برگ نیز به خوبی قابل جذب بوده و با استفاده از آن می‌توانید  علاوه بر افزایش نرخ تبدیل گل به میوه ، میوه‌های سالم نیز تولید نمایید. از این محصول می‌توان در کشت‌های هدیروپونیک نیز استفاده نمود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی