درباره ما

گروه بزرگ سپانه در سال 1387 و با ثبت شرکت سهامی خاص فراکاشت زنده رود فعالیت خود را با تولید و توزیع عوامل بیولوژیک و همچنین تولید محصولات گلخانه ای آغاز نموده است و علاوه بر تولید داخلی و توزیع عوامل بیولوژیک افتخار همکاری با شرکت‌های بزرگ بین المللی از قبیل کوپرت هلند، جهت توزیع عوامل بیولوژیک و مشاوره و کنترل آفات و بیماری های کشاورزی بدون استفاده از سموم پر خطر را در کارنامه کاری خود دارد.

این گروه با گسترش دامنه فعالیت‌ها و به کارگیری نیروهای مجرب اقدام به تهیه و توزیع نهاده های کشاورزی در سطح کشور، با همکاری شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی و همچنین بازدید از مزارع و باغات و مشاوره و راهنمایی کشاورزان به منظور افزایش تولید و رفع مشکلات و پرسش های آن ها نموده است. 

گروه بزرگ سپانه با توجه به رشد سریع تکنولوژی و تغییر شکل فروش از سیستم سنتی به فروش الکترونیکی، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی سپانه نموده است تا بتواند خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن در اختیار طیف وسیعی از افراد قرار دهد. فروشگاه اینترنتی این امکان را به خریداران می دهد که دایره محصول مورد نظر خود را جست و جو کرده و پس از بررسی تمامی ویژگی ها و شرایط آن خرید اینترنتی مطمئن را انجام داده و با راحت ترین شرایط درب منزل خود آن را تحویل گیرند. از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی می‌توان به صرفه جویی در زمان خرید، راحتی انجام خرید، تنوع بسیار زیاد محصولات، وجود تخفیف های مناسب و محصولاتی با قیمت‌های کمتر، امکان پرداخت آسان، امکان مقایسه بین گزینه ها قبل از خرید و امکان جست و جو و بررسی قبل از خرید می باشد.

فروشگاه اینترنتی سپانه زیر نظر کادری متخصص از بهترین دانشگاه های کشور و با بیش از 15 سال تجربه کاری و میدانی در زمینه های مختلف اداره می شود. از اولویت های مهم برای ما، محوریت دانش بوده و با توجه به این امر می توانید صدها مقاله و مطلب جامع علمی بر اساس معتبرترین منابع داخلی و خارجی را در سایت سپانه جست و جو کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه پرسش و نیاز به راهنمایی، تیم علمی قوی گروه سپانه آماده پاسخگویی به شما می باشد. 

سپانه به عنوان یکی از بهترین و بزرگ‌ترین فروشگاه های اینترنتی کشاورزی، دامنه وسیعی از محصولات را فراهم نموده است و با توجه به افزایش قیمت نهاده های کشاورزی، سعی داشته طیف وسیعی از محصولات با قیمت‌های متنوع و به خصوص با بسته بندی‌های کوچک جهت مصارف خانگی و در مجموع هر چه در رابطه با محصولات کشاورزی نیاز است را در سریع ترین زمان ممکن و با ارسال پستی به تمام نقاط ایران در دسترس شما عزیزان قرار دهد. 

در پایان خواهشمندیم در صورت داشتن هرگونه نظر و پیشنهاد و یا نیاز به مشاوره در زمینه های گوناگون کشاورزی با ما تماس گرفته و با آگاه ساختن ما از نظرات خود به پیشرفت گروه بزرگ سپانه یاری رسانید. 

بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما هستیم. 

با تشکر از همراهی صمیمانه شما (از طرف گروه بزرگ سپانه)