کود کدا منیزیم | coda mg L مایع 1 لیتری
کود کدا منیزیم | coda mg L مایع 1 لیتری

کود کدا منیزیم | coda mg L مایع 1 لیتری

101059
برند: coda

بررسی اجمالی

تامین تخصصی منیزیم گیاه از طریق ریشه و اندام هوایی منیزیم (Mg )از عناصر پرنیاز گیاهان است که از یک سو نقش محوری در تشکیل کلروفیل گیاه ایفا می‌کند و بدون آن فرایند تولید سبزینگی و انرژی زایی گیاه مختل می شود و از سوی دیگر در فعال سازی آنزیم های انتقال دهنده فسفرهای پرانرژی (ATP )نقش حیاتی ایفا می‌کند. کدامنیزیم حاوی عناصر منیزیم کلاته شده با پوشش مواد آلی لیگنوسولفونات می باشد که به صورت چشمگیری موجب شادابی و افزایش راندمان و میزان باردهی گیاه می گردد. درختان میوه بویژه مرکبات، درختان میوه نیمه گرمسیری، غلات، سیب زمینی، کرفس و چغندر قند از جمله گیاهان حساس به کمبود منیزیم هستند....
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: عدم موجودی در انبار

تامین تخصصی منیزیم گیاه از طریق ریشه و اندام هوایی

 منیزیم (Mg )از عناصر پرنیاز گیاهان است که از یک سو نقش محوری در تشکیل کلروفیل گیاه ایفا می‌کند و بدون آن فرایند تولید سبزینگی و انرژی زایی گیاه مختل می شود و از سوی دیگر در فعال سازی آنزیم های انتقال دهنده فسفرهای پرانرژی (ATP )نقش حیاتی ایفا می‌کند.


 کدامنیزیم حاوی عناصر منیزیم کلاته شده با پوشش مواد آلی لیگنوسولفونات می باشد که به صورت چشمگیری موجب شادابی و افزایش راندمان و میزان باردهی گیاه می گردد.


 درختان میوه بویژه مرکبات، درختان میوه نیمه گرمسیری، غلات، سیب زمینی، کرفس و چغندر قند از جمله گیاهان حساس به کمبود منیزیم هستند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی