کدا روی | coda Zn L مایع 1 لیتری
کدا روی | coda Zn L مایع 1 لیتری

کدا روی | coda Zn L مایع 1 لیتری

101052
برند: coda

بررسی اجمالی

موثرترین تامین‌کننده عنصر روی سازگار با محیط زیست   روی (Zn) به عنوان عنصر ضروری در فعالیت آنزیم های گیاهی، موثر در نقل و انتقال عناصر، ماده اصلی سازنده اسید آمینه تریپتوفان و هورمون اکسین می باشد. کمبود آن موجب کاهش شدید رشد رویشی و عالمت ریز برگی(جارویی شدن) می گردد.بیش از 60 درصد اراضی کشاورزی ایران به دلیل آهکی یا قلیایی بودن خاک‌ها، کمبود درصد مواد آلی، کمبود ذاتی عنصر روی در خاک، مصرف بی رویه کودهای فسفاته و غلظت بالای بی‌کربنات آب دچار کمبود شدید روی (Zn) هستند لذا با افت 50 درصدی محصول مواجه می باشند.کدا روی حاوی درصد قابل ملاحضه ای عنصر روی کلاته شده با مواد آلی لیگنوسولفونات می باشد که به سرعت جذب گیاه می گردد و هیچ رسوبی در آوندهای گیاهی برجای نمی گذارد.&...
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: عدم موجودی در انبار
420,000تومان

موثرترین تامین‌کننده عنصر روی سازگار با محیط زیست   روی (Zn) به عنوان عنصر ضروری در فعالیت آنزیم های گیاهی، موثر در نقل و انتقال عناصر، ماده اصلی سازنده اسید آمینه تریپتوفان و هورمون اکسین می باشد. کمبود آن موجب کاهش شدید رشد رویشی و عالمت ریز برگی(جارویی شدن) می گردد.

بیش از 60 درصد اراضی کشاورزی ایران به دلیل آهکی یا قلیایی بودن خاک‌ها، کمبود درصد مواد آلی، کمبود ذاتی عنصر روی در خاک، مصرف بی رویه کودهای فسفاته و غلظت بالای بی‌کربنات آب دچار کمبود شدید روی (Zn) هستند لذا با افت 50 درصدی محصول مواجه می باشند.

کدا روی حاوی درصد قابل ملاحضه ای عنصر روی کلاته شده با مواد آلی لیگنوسولفونات می باشد که به سرعت جذب گیاه می گردد و هیچ رسوبی در آوندهای گیاهی برجای نمی گذارد.

 بسیاری از گیاهان بویژه مرکبات، سیب، انگور، دانه های روغنی، حبوبات، ذرت و برنج به کمبود روی بسیار حساس اند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی