وین فوس | Win phos مایع 1 لیتری
وین فوس | Win phos مایع 1 لیتری

وین فوس | Win phos مایع 1 لیتری

101018
برند: IFTC

بررسی اجمالی

وین فوس برخلاف كودهای رايج فسفره كه بر پايه اسيد فسفريك توليد می گردند، از منبع كودی اسيد فسفرو ( H3Po3 ) منشاء گرفته که در فرایند تركيب شدن با هيدروكسيد پتاسيم تبديل به فسفيت پتاسيم (K2HPo3)  میگردد.وین فوس- 80 با حركت دوطرفه (از اندام‌های هوايی به طرف پايين و از ريشه به سمت بالا) در گياه، قابليت آن را دارد كه قارچهای خانواده (Oomycetes Pythium sp, Phythophthora sp, Bremia sp,Peronospora sp, Pseudoperonospora sp, Plasmopara sp, Alternaria sp) و باكتریهای (Erwinia sp, Pseudomonas sp) را به خوبی كنترل كند. اين تركيب ويژگي پيشگيری، ايمن سازی و مداوا دارد.از سوی ديگر موجب افزايش تعداد گل و ميوه، افزايش وزن و اندازه ميوه، زودرسی محصول، بهبود ماندگاری و كيفيت بالای ميوه می باشد و سرعت جذب و حركت آن بسيار بيشتر از كودهای رايج فسفره است....
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: عدم موجودی در انبار

وین فوس برخلاف كودهای رايج فسفره كه بر پايه اسيد فسفريك توليد می گردند، از منبع كودی اسيد فسفرو ( H3Po3 ) منشاء گرفته که در فرایند تركيب شدن با هيدروكسيد پتاسيم تبديل به فسفيت پتاسيم (K2HPo3)  میگردد.

وین فوس- 80 با حركت دوطرفه (از اندام‌های هوايی به طرف پايين و از ريشه به سمت بالا) در گياه، قابليت آن را دارد كه قارچهای خانواده (Oomycetes Pythium sp, Phythophthora sp, Bremia sp,Peronospora sp, Pseudoperonospora sp, Plasmopara sp, Alternaria sp) و باكتریهای (Erwinia sp, Pseudomonas sp) را به خوبی كنترل كند. اين تركيب ويژگي پيشگيری، ايمن سازی و مداوا دارد.

از سوی ديگر موجب افزايش تعداد گل و ميوه، افزايش وزن و اندازه ميوه، زودرسی محصول، بهبود ماندگاری و كيفيت بالای ميوه می باشد و سرعت جذب و حركت آن بسيار بيشتر از كودهای رايج فسفره است.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی