کود هومی پاور پلاس | Humi power plus مایع 5 لیتری
کود هومی پاور پلاس | Humi power plus مایع 5 لیتری

کود هومی پاور پلاس | Humi power plus مایع 5 لیتری

101046
برند: Futureco

بررسی اجمالی

اســتفاده از کودهــای حیوانــی در بســیاری از مــوارد مقدور ومقــرون به صرفــه نبوده و    حتــی در گلخانه ها و اماکن بســته توام با مشکلات جانبی نظیر حمل و نقل و انتقال  بیماری‌ها وآفات گیاهی می باشد. هومی  پاور پلاس جایگزین اصلی برای کودهای حیوانی  بوده و تاثیرات مفیدی بر روی بســیاری از خواص شــیمیایی و فیزیکی خاک می  گذارد. اســیدهای  آلی موجــود در هومی پاور پــلاس از تخمیر آنزیم های شاخ و بر  گیاهان  بدست آمده و  دارای کلیه خواص کودهای حیوانی است.  هومی پاور پلاس در تمام  محصولات کشــاورزی  بــه صورت خاکی از طریق انواع روش‌های آبیاری می تواند مورد  استفاده قرار گیرد. از مزایای این کود میتوان به موارد زیر اشاره کرد:متعادل کردن PH خاک 
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: عدم موجودی در انبار

اســتفاده از کودهــای حیوانــی در بســیاری از مــوارد مقدور ومقــرون به صرفــه نبوده و    حتــی در گلخانه ها و اماکن بســته توام با مشکلات جانبی نظیر حمل و نقل و انتقال  بیماری‌ها وآفات گیاهی می باشد. هومی  پاور پلاس جایگزین اصلی برای کودهای حیوانی  بوده و تاثیرات مفیدی بر روی بســیاری از خواص شــیمیایی و فیزیکی خاک می  گذارد. اســیدهای  آلی موجــود در هومی پاور پــلاس از تخمیر آنزیم های شاخ و بر  گیاهان  بدست آمده و  دارای کلیه خواص کودهای حیوانی است.  هومی پاور پلاس در تمام  محصولات کشــاورزی  بــه صورت خاکی از طریق انواع روش‌های آبیاری می تواند مورد  استفاده قرار گیرد. 

از مزایای این کود میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

متعادل کردن PH خاک 

افزایــش قدرت نگهداری آب و عناصر غذائی درخاک 

آزادکردن وتســریع دربازچرخ عناصرغذایی خاک 

افزایش فعالیت میکروارگانیســم های مفید 

بهبود رشد و فعالیت ریشه وافزایش قدرت جذب آب 

و مواد غذائی گیاه 

ترکیبات تشکیل دهنده
ترکیبات درصد وزنی درصد حجمی
اسیدهای آمینه 3 4
نیتروژن آلی(N) 2 2/5
پتاسیم(K2O) 4 5
هومیک کل(هومیک اسید ، فولویک اسید) 18 22
جـدول توصیـه مصـرف
محصولات لیتر/هکتار
صیفی جات 5-15
درختان میوه 5-15
سیب زمینی و پیاز 5-10
انگور 5
گیاهان صنعتی 10
گلخانه(1000متر مربع) 1
پسته 10
خرما 8
قابلیت ترکیب
قابلیت ترکیب نیچرمیک را می توان با کلیه ترکیبات و سموم مخلوط کرده و از طریق سیستم آبیاری وارد خاک نمود. روش استفاده از نیچرمیک به صورت خاکی است. چنانچه با اندام هوایی گیاه در تماس باشد هیچ گونه تاثیرات سویی بر روی گیاه ندارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی