هایپرتونیک | Hyper Tonicمایع 250cc
هایپرتونیک | Hyper Tonicمایع 250cc

هایپرتونیک | Hyper Tonicمایع 250cc

101015
برند: IFTC

بررسی اجمالی

هایپر تونیک یک محرک رشد است كه به دلیل وجود مواد آلی موجب افزایش جذب مواد غذایی در گیاه، بهبود کمیت و کیفیت محصول، ایجاد تعادل بین رشد ریشه و اندام های هوایی، تقویت سیستم ریشه، افزایش سریع رشد گیاه، افزایش درصد شکوفه های سالم، رنگدهی سريع محصولات زراعی و باغی، افزایش مقاومت به نماتد و سایر بیماری‌ها می شود. در تمام مراحل رشد از کاشت بذر تا برداشت می‌توان از هایپرتونیک استفاده کرد.افزايش توان گیاه جهت مقابله با شرایط نامساعد محیطی (سرما، گرما، شوری، خشکی) از دیگر مزایای این ترکیب به شمار می رود.پتاسیم ارتو نیترو فنولات و پتاسیم پارانیتروفنولات از دسته تنظیم کننده های رشد گیاهی (PGR) هستند. این ترکیبات از طریق افزایش فعالیت های آنزیمی در گیاه سبب افزایش جریان شیره سلولی و متعاقبا افزایش رشد و عملکرد میگردند.افزایش دهنده تعداد گل و تبدیل گل به میوهبعد از انتقال نشاء ، جهت افزایش مقاومت به تنش ها و افزایش حجم ریشه و استقرار بهتر در خاکدر زمان رشد رویشی جهت افزایش رشد
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: عدم موجودی در انبار

هایپر تونیک یک محرک رشد است كه به دلیل وجود مواد آلی موجب افزایش جذب مواد غذایی در گیاه، بهبود کمیت و کیفیت محصول، ایجاد تعادل بین رشد ریشه و اندام های هوایی، تقویت سیستم ریشه، افزایش سریع رشد گیاه، افزایش درصد شکوفه های سالم، رنگدهی سريع محصولات زراعی و باغی، افزایش مقاومت به نماتد و سایر بیماری‌ها می شود. در تمام مراحل رشد از کاشت بذر تا برداشت می‌توان از هایپرتونیک استفاده کرد.


افزايش توان گیاه جهت مقابله با شرایط نامساعد محیطی (سرما، گرما، شوری، خشکی) از دیگر مزایای این ترکیب به شمار می رود.


پتاسیم ارتو نیترو فنولات و پتاسیم پارانیتروفنولات از دسته تنظیم کننده های رشد گیاهی (PGR) هستند. این ترکیبات از طریق افزایش فعالیت های آنزیمی در گیاه سبب افزایش جریان شیره سلولی و متعاقبا افزایش رشد و عملکرد میگردند.


افزایش دهنده تعداد گل و تبدیل گل به میوه

بعد از انتقال نشاء ، جهت افزایش مقاومت به تنش ها و افزایش حجم ریشه و استقرار بهتر در خاک

در زمان رشد رویشی جهت افزایش رشد

بعد از تشکیل میوه جهت افزایش سایز و وزن میوه

 


این محصول میتواند بعد از توقف رشد به دلیل شرایط تنش، در جهت رشد مجدد گیاه بسیار موثر باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی