نیچرمیک | Naturmic مایع 5 لیتری
نیچرمیک | Naturmic مایع 5 لیتری

نیچرمیک | Naturmic مایع 5 لیتری

101045
برند: Futureco

بررسی اجمالی

 نیچرمیک جایگزین مناســبی برای کودهای حیوانی است اســتفاده از کودهــای حیوانــی در بســیاری از مــوارد مقدور و مقــرون به صرفــه نبوده  است.  حتــی در گلخانه ها و اماکن بســته توام با مشکلات جانبی نظیر حمل و نقل و انتقال  بیماری ها وآفات گیاهی می باشد. نیچرمیک جایگزین مناســبی برای کودهای حیوانی بوده و  تاثیرات مفیدی بر روی بســیاری از خواص شــیمیایی و فیزیکی خاک می گذارد.  منبع اســیدهای آلی موجــود در  نیچرمیک از تخمیر آنزیم  شاخ و برگ گیاهان بدست آمده  و دارای کلیه خواص کودهای حیوانی است. نیچرمیک در تمام محصولات کشــاورزی بــه  صورت خاکی از طریق انواع روشــهای آبیاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد. 
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: در انبار
1,500,000تومان

 نیچرمیک جایگزین مناســبی برای کودهای حیوانی است 

اســتفاده از کودهــای حیوانــی در بســیاری از مــوارد مقدور و مقــرون به صرفــه نبوده  است.  حتــی در گلخانه ها و اماکن بســته توام با مشکلات جانبی نظیر حمل و نقل و انتقال  بیماری ها وآفات گیاهی می باشد. نیچرمیک جایگزین مناســبی برای کودهای حیوانی بوده و  تاثیرات مفیدی بر روی بســیاری از خواص شــیمیایی و فیزیکی خاک می گذارد.  منبع اســیدهای آلی موجــود در  نیچرمیک از تخمیر آنزیم  شاخ و برگ گیاهان بدست آمده  و دارای کلیه خواص کودهای حیوانی است. نیچرمیک در تمام محصولات کشــاورزی بــه  صورت خاکی از طریق انواع روشــهای آبیاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد. 

از مزایا این کود میتوان به موارد زیر اشاره کرد:  

متعادل کردن PH خاک   

افزایــش قدرت نگهداری آب و عناصر غذائی درخاک 

آزادکردن وتســریع دربازچرخ عناصرغذایی خاک 

افزایش فعالیت میکروارگانیســم های مفید  

بهبود رشد و فعالیت ریشه وافزایش قدرت جذب آب و مواد غذائی گیاه            


ترکیبات تشکیل دهنده
ترکیبات درصد وزنی درصد حجمی
پتاسیم(K2O) 4 5
هیومیک اسید 12 15
فولیک اسید 3 4
هومیک کل(هیومیک اسید ، فولویک اسید) 15 19
جـدول توصیـه مصـرف
نوع محصولات لیتر/هکتار
صیفی جات 5-15
درختان میوه 5-15
سیب زمینی و پیاز 5-10
انگور 5
گیاهان صنعتی 10
گلخانه(1000 متر مربع) 1
پسته 10
خرما 8
قابلیت ترکیب
قابلیت ترکیب نیچرمیک را می توان با کلیه ترکیبات و سموم مخلوط کرده و از طریق سیستم آبیاری وارد خاک نمود. روش استفاده از نیچرمیک به صورت خاکی است. چنانچه با اندام هوایی گیاه در تماس باشد هیچ گونه تاثیرات سویی بر روی گیاه ندارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی