سولفورین-کا | Sulfurine-K مایع 1 لیتری
سولفورین-کا | Sulfurine-K مایع 1 لیتری

سولفورین-کا | Sulfurine-K مایع 1 لیتری

101009
برند: IFTC

بررسی اجمالی

سولفورين – کی بر پایه پلی سولفید پتاسیم با فرمول شیمیایی (K2S) تولید شده که در آن گوگرد بر خلاف تمامی اشکال (سولفات، سولفیت) و فرمولاسیونهای(پودر، وتابل، میکیرونیزه و …) رایج، به صورت فرم سولفید و به صورت ذرات بسیار ریز انگسترومی تولید شده که با اتصال بی شمار با پتاسیم پیوند خورده‌اند. لذا با سرعت بیشتری وارد بافت گیاهی و پاتوژن ها شده و با توان بیشتری آنها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.سولفورين – کی خاصيت التيام بخشي و حفاظتي فوق العاده در برابر قارچ هاي Erysiphe sp , Uncinula sp, Plasmopara sp,Alternaria sp Sphaerotheca sp (عامل بيماري سفيدك پودری) Venturia sp (عامل بيماری لكه سياه سيب و گلابی)  و . Taphrina sp (عامل بيماري پيچيدگي برگ هلو) و كنه ها (كنه هاي گالزا، كنه هاي تارتن)، شته ها، شپشك ها و تريپس را دارد.در کشت هیدروپونیک مصرف آن موجب باز شدن زود هنگام گل‌های زینتی می شود.از سوی ديگر پتاسيم موجب بهبود كيفيت محصولات همچون رنگ، طعم، بريكس و عطر ميوه میگردد و به طور چشمگير بر وزن ميوه و حجم آن مي افزايد....
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: عدم موجودی در انبار

سولفورين – کی بر پایه پلی سولفید پتاسیم با فرمول شیمیایی (K2S) تولید شده که در آن گوگرد بر خلاف تمامی اشکال (سولفات، سولفیت) و فرمولاسیونهای(پودر، وتابل، میکیرونیزه و …) رایج، به صورت فرم سولفید و به صورت ذرات بسیار ریز انگسترومی تولید شده که با اتصال بی شمار با پتاسیم پیوند خورده‌اند. لذا با سرعت بیشتری وارد بافت گیاهی و پاتوژن ها شده و با توان بیشتری آنها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

سولفورين – کی خاصيت التيام بخشي و حفاظتي فوق العاده در برابر قارچ هاي Erysiphe sp , Uncinula sp, Plasmopara sp,Alternaria sp Sphaerotheca sp (عامل بيماري سفيدك پودری) Venturia sp (عامل بيماری لكه سياه سيب و گلابی)  و . Taphrina sp (عامل بيماري پيچيدگي برگ هلو) و كنه ها (كنه هاي گالزا، كنه هاي تارتن)، شته ها، شپشك ها و تريپس را دارد.

در کشت هیدروپونیک مصرف آن موجب باز شدن زود هنگام گل‌های زینتی می شود.

از سوی ديگر پتاسيم موجب بهبود كيفيت محصولات همچون رنگ، طعم، بريكس و عطر ميوه میگردد و به طور چشمگير بر وزن ميوه و حجم آن مي افزايد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی