دکاپ | Dekap مایع 1 لیتری
دکاپ | Dekap مایع 1 لیتری

دکاپ | Dekap مایع 1 لیتری

101007
برند: IFTC

بررسی اجمالی

دکاپ حاوی فسفر و پتاسیم به فرم دی پتاسیم ارتو فسفات (K2HPO4) بوده که دارای راندمان جذب بسيار بالایی بوده و درون بافت گیاه سریع، بدون رسوب و با سرعت بالا انتقال پیدا میکند. فسفر در رشد ریشه ، گلدهی، زودرسی محصول و بهبود کیفیت محصولات و مقاومت در برابر بیماریها نقش دارد و پتاسیم نیز در متابولیسم کربوهیدرات ها ، سنتز پروتئین ، فعال سازی آنزیم ها ، تنظیم آب و مقاومت در برابر تنش خشکی و شوری دخيل است.دکاپ دارای پایین ترین میزان نمک در مقایسه با سایر کودهای میباشد و مطابق با ضوابط MFAR انگلستان و Codex IV مواد شیمیایی خوراکی آمریکا تولید شده است.
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: عدم موجودی در انبار

دکاپ حاوی فسفر و پتاسیم به فرم دی پتاسیم ارتو فسفات (K2HPO4) بوده که دارای راندمان جذب بسيار بالایی بوده و درون بافت گیاه سریع، بدون رسوب و با سرعت بالا انتقال پیدا میکند. فسفر در رشد ریشه ، گلدهی، زودرسی محصول و بهبود کیفیت محصولات و مقاومت در برابر بیماریها نقش دارد و پتاسیم نیز در متابولیسم کربوهیدرات ها ، سنتز پروتئین ، فعال سازی آنزیم ها ، تنظیم آب و مقاومت در برابر تنش خشکی و شوری دخيل است.

دکاپ دارای پایین ترین میزان نمک در مقایسه با سایر کودهای میباشد و مطابق با ضوابط MFAR انگلستان و Codex IV مواد شیمیایی خوراکی آمریکا تولید شده است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی