آمینور | Aminor مایع 1 لیتری
آمینور | Aminor مایع 1 لیتری

آمینور | Aminor مایع 1 لیتری

101068
برند: Omex

بررسی اجمالی

کود آمینور امکس ترکیب مایعی از اســیدهای آمینه ضروری برای رشــد گیاهان اســت. گیاه با دسترسی به اســیدهای آمینه آماده مصرف می تواند انرژی خود را صرف رشد بهینه و بالاترین کیفیت محصول نماید. آمینور به عنوان یک محرک زیستی، سیستم های دفاعی گیاه را فعال نموده و مقاومت آن  را در برابر آفات و بیماری ها و انواع تنش‌های محیطی افزایش می دهد.گلدهی و تولی...
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: در انبار
1,020,000تومان

کود آمینور امکس ترکیب مایعی از اســیدهای آمینه ضروری برای رشــد گیاهان اســت. گیاه با دسترسی به اســیدهای آمینه آماده مصرف می تواند انرژی خود را صرف رشد بهینه و بالاترین کیفیت محصول نماید. آمینور به عنوان یک محرک زیستی، سیستم های دفاعی گیاه را فعال نموده و مقاومت آن  را در برابر آفات و بیماری ها و انواع تنش‌های محیطی افزایش می دهد.گلدهی و تولید محصول نیز با کاربرد این کود افزایش می‌یابد.

در واقع آمینو اسید یک ترکیب ضروری برای گیاهان می‌باشد که با استفاده از این کود و قوی شدن درخت هم مصرف سموم شیمیایی به پایین ترین حد خود میرسد هم موجب میشود فعالیت درخت بیشتر شود در نتیجه عناصر غذایی راحت تر و بهتر جذب درخت میشوند.

این کود نقش به‌سزایی در اقزایش مقاومت گیاه در برابر تنش‌های محیطی و آفات و بیماری‌ها، بهبود کیفیت و عملکرد گیاه، تقویت سیستم دفاعی گیاه و افزایش سرعت جذب عناصر غذایی در گیاه می‌شود.

این کود هم از طریق محلول پاشی و هم از طریق آبیاری قابل استفاده میباشد. جهت محلول پاشی 1 تا 2 لیتر در 1000 لیتر آب مصرف شود و جهت آبیاری 1 تا 2 لیتر در هر هکتار باید مصرف شود. 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی