آلپاسید | 200Alpacid سی سی
آلپاسید | 200Alpacid سی سی

آلپاسید | 200Alpacid سی سی

101001
برند: IFTC

بررسی اجمالی

آلپاسيد حاوی مواد بسيار ارزشمندی به نام مونوساكاريد می باشد كه با اتصال به هم، زنجيره پلی ساكاريدی را پديد مي آورند كه به صورت فزاينده ای موجب فعال سازی سريع انتقال انرژی در سراسر گياه شده و موجب تحريك فرآيندهای رشد ...
فروشنده : فروشگاه سپانه
موجودی: در انبار
96,000تومان

آلپاسيد حاوی مواد بسيار ارزشمندی به نام مونوساكاريد می باشد كه با اتصال به هم، زنجيره پلی ساكاريدی را پديد مي آورند كه به صورت فزاينده ای موجب فعال سازی سريع انتقال انرژی در سراسر گياه شده و موجب تحريك فرآيندهای رشد و تحريك رسيدگی محصول ميگردد.

تركيب مونوساكاريد با پتاسيم كلاته شده با ميزان فراوان مواد آلي استخراج يافته از بقايای گياهی موجب افزايش وزن، حجم، تسريع رنگدهی ميوه و در نهايت افزايش بريكس ميوه میگردد.

پآلپاسيد به همراه گوگرد(سولفور) قارچک‌شی ایده آل علیه سفیدکهای پودری و به همراه مس مؤثر برای سفیدکهای کرکی می باشد که با ممانعت از تکثیر قارچ ها و تولید اسپور و تخریب دیواره سلولی آن ها، موجب محافظت گیاه در برابر این قارچ ها میگردد.

استفاده از این محصول به همراه سولفورین کی قارچ کش و باکتری کشی مؤثر و کارآمد می باشد.استفاده از این محصول به همراه اسید آمینه موجب افزایش تعداد گل می شود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید